Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie
Filtr
 • Kwiecień. Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu

  W najbliższym czasie organizujemy wiele form doskonalenia związanych z tematem autyzmu.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Pytania i bliższe informacje:

  marta.senenko@mscdn.edu.pl

  agata.polanska@mscdn.edu.pl

 • Projekt "Szachy w mazowieckiej szkole"

          polski zwiazek szachowy                       szachy w mazowieckiej szkole logo

  Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej do udziału w projekcie  "Szachy w mazowieckiej szkole". Przedsięwzięcie "Szachy w mazowieckiej szkole" jest organizowane przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w ramach projektu Polskiego Związku Szachowego „Edukacja przez Szachy w Szkole”, realizowanego we współpracy z wojewódzkimi związkami szachowymi, samorządami lokalnymi, Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki.

 • Praca metodą projektu na przykładzie muzyki

 • Źródła archiwalne w szkolnej edukacji historycznej

  MSCDN Wydział w Siedlcach zaprasza nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie wszystkich etapów edukacyjnych na seminarium „Źródła archiwalne w szkolnej edukacji historycznej”, które poprowadzi Beata Troć, kierownik Oddziału II Archiwum Państwowego w Siedlcach.

 • Lekcje o Mazowszu

  logo mazowszeSamorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w konkursie “Lekcje o Mazowszu”. Zadanie konkursowe polega na opracowaniu scenariuszy zajęć z zakresu edukacji regionalnej  promujących Mazowsze jako region prężny i nowoczesny, czerpiący inspiracje do rozwoju z przyrodniczego i kulturowego dziedzictwa.